Kontakt

Tel: 71 78 79 802, 71 78 79 803

Fax: 71 79 81 693

Email: biuro@partec.pl

Godz. otwarcia: pon - pt: 8:00 - 16:00

PARTEC SYSTEM Sp. z o. o.

Adres: 55-002 Kamieniec Wrocławski,
ul. Swobodna 6, Gajków

Dział sprzedaży i logistyki

Ewa Sicińska

Email: ewa.sicinska@dy.co

Agnieszka Mierzwa

Email: agnieszka.mierzwa@dy.co

Joanna Łabędzka

Email: joanna.labedzka@dy.co

Dział handlowy

Grzegorz Lech

Email: grzegorz.lech@dy.co

Artur Mikołajczyk

Email: artur.mikolajczyk@dy.co

RODO

Barbara Zabielska

Email: barbara.zabielska@dy.co

Rozliczenia finansowe

Marzena Kotarba

Email: marzena.kotarba@dy.co

Dział techniczny

Łukasz Górnik

Email: lukasz.gornik@dy.co

Marta Stolarz

Email: marta.stolarz@dy.co

Dział produkcji

Robert Roszak

Email: robert.roszak@dy.co

Księgowość

Agnieszka Haracz

Email: agnieszka.haracz@dy.co

Napisz do nas

Z firmą Partec można kontaktować się poprzez formularz kontaktowy. W trosce o dostarczenie Państwu szybkiej i precyzyjnej odpowiedzi, prosimy o wybór adresata (działu firmy) oraz podanie tematu wiadomości.