Kontakt

Tel: 71 78 79 802, 71 78 79 803

Fax: 71 79 81 693

Email: biuro@partec.pl

Godz. otwarcia: pon - pt: 8:00 - 16:00

PARTEC SYSTEM Sp. z o. o.

Adres: 55-002 Kamieniec Wrocławski,
ul. Swobodna 6, Gajków

Dział sprzedaży i logistyki

Ewa Sicińska

Email: ewa.sicinska@partec.pl

Agnieszka Mierzwa

Email: agnieszka.mierzwa@partec.pl

Joanna Łabędzka

Email: joanna.labedzka@partec.pl

Dział produkcji

Robert Roszak

Email: robert.roszak@partec.pl

Księgowość

Agnieszka Haracz

Email: agnieszka.haracz@partec.pl

Dział techniczno-handlowy

Łukasz Górnik

Email: lukasz.gornik@partec.pl

Grzegorz Lech

Email: grzegorz.lech@partec.pl

Artur Mikołajczyk

Email: artur.mikolajczyk@partec.pl

Marta Stolarz

Email: marta.stolarz@partec.pl

Marketing

Barbara Zabielska

Email: barbara.zabielska@partec.pl

Rozliczenia finansowe

Marzena Kotarba

Email: marzena.kotarba@partec.pl

Napisz do nas

Z firmą Partec można kontaktować się poprzez formularz kontaktowy. W trosce o dostarczenie Państwu szybkiej i precyzyjnej odpowiedzi, prosimy o wybór adresata (działu firmy) oraz podanie tematu wiadomości.