O nas

Firma PARTEC to wysokiej klasy specjalista w dziedzinie szalunków traconych i hydroizolacji konstrukcji budowlanych. Podczas niemal 20 letniej działalności, firma zrealizowała wiele inwestycji budowlanych, zarówno mniejszych jak również wielkich i złożonych. PARTEC jest firmą skupiającą swoją działalność na rynkach całej Europy i Polski.

Od początku działalności stawiamy na innowacyjność, nieustannie dbamy o poszerzanie oferty atrakcyjnymi dla klientów produktami. Proponowane przez nas produkty reprezentują najwyższą jakość materiałów oraz gwarancję dokładnego wykonania, powtarzalną przy każdym zamówieniu. Firmę PARTEC tworzy wykwalifikowana kadra pracowników, która przez lata stała się doświadczonym i zgranym zespołem, który na co dzień służy pomocą klientom.

Jako firma produkcyjna oferujemy szeroki asortyment produktów na bazie trzech grup, które są filarami działalności firmy.

Przez cały okres działalności wykorzystujemy najnowsze możliwości techniczne, by oferować innowacyjne i wysokiej jakości wyroby. Swój potencjał powiększamy również poprzez wprowadzanie nowych, opatentowanych rozwiązań technicznych.


PARTEC jest częścią DY.CO


Jednostka biznesowa firmy DYWIDAG obejmująca akcesoria do betonu to obecnie DY.CO. Działająca w całej Europie firma DY.CO produkuje i dostarcza obszerne portfolio innowacyjnych produktów i rozwiązań dla przemysłu budowlanego z gwarancją jakości. Wspierani przez nasze zespoły ekspertów, którzy zajmują się projektowaniem i doradztwem w zakresie aplikacji, oferujemy: szalunki tracone, systemy zbrojenia, prefabrykowane systemy podnoszenia i mocowania, hydroizolacje, opaski zaciskowe, chemię budowlaną wraz z szeroką gamą plastikowych akcesoriów do betonu.


Więcej o DY.CO na stronie: https://www.dywidag-systems.com/our-business-segments/dyco/